FitMastoid.COM ücretsiz mi?

Evet, bu site hizmetlerini ücretsiz şekilde sunmaktadır.

Sağlıksal problemlerim var ise ne yapmam gerekir? 

Kesinlikle alanında uzman bir hekime erişmeniz ve sağlıksal problemlerinizin yapılabileceklere engel teşkil edip, etmediğini sorgulamanız gerekmektedir.

FitMastoid.COM'da yazılan yazılar bilimsel kaynaklardan mı temel almaktadır?

Şüphesiz. Bu sitede yer alan her yazı konuya dair içeriğin oluşmasına imkan sağlayan bilimsel kaynaklar kaynakça formatında gösterilecek şekilde kaleme alınmaktadır.

Ücretli faydalanabileceğim imkanlar mevcut mu?

FitMastoid yola çıktığı bu süreçte sosyal sorumluluk ve projenin devamını idame ettirecek kazancı inşa edebilmek açısından reklam verenlerle yaşamını devam ettirebilmektedir. Bu anlamda bağış toplama gibi "gönüllülük" esaslı kazanç modelleri dışında bir kazancı kısa vadede hedeflememektedir. Ancak kullanıcılarının taleplerine dikkat eden FitMastoid, zaman içerisinde talepler doğrultusunda ve gerekli altyapının eşlik etmesi halinde böyle bir hizmet sunabilir.

FitMastoid'de yazarlık yapmak için hangi alanlarda uzman olmak gerekiyor?

Sitemizde yazar olabilmek için Fizyoterapist, Hekim,  Diş Hekimi, Diyetisyen, Psikolog (sınırlı sayıda) olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yazarlık başvurunuz ne yazık ki onaylanmayacaktır.

FitMastoid ismi nereden geliyor? 

Mastoid aslında kemiksel anatomik bir öğenin adı. Ancak bu güçlü öğeden ziyade mastoid kelimesini bir okunuş ile çağrıştırıyoruz. "Must do it" söyleminin tek seferde ağızdan çıkışı gibi. Sloganımız da bununla bağdaşır konseptte. Fit must do it!

 

Sorularınıza cevap bulamadınız mı?

Bizimle iletişime geçin