BİZ SİZLER İÇİN ÇALIŞAN BİR TAKIMIZ

FitMastoid ailesi alanında uzman fizyoterapistlerin, diyetisyenlerin ve psikologların katılımıyla sağlıklı yaşamanın temel taşlarını topluma kazandırabilmek için oluşturulmuş bir konsepttir. Sağlıklı yaşamaya dair en temel parametreler olarak görülen egzersiz, beslenme ve zihinsel sakinlik hususlarında toplumun ilgisini çekecek içerikler üretmek ve ürettiği içeriklerde temel referansını "bilimden" almış bir yaklaşımı benimsemiştir. Hali hazırda FitMastoid.COM adresinde yer alan yazıları okuduktan sonra sağlıklı yaşamın aslında öyle tesadüfi parametreler ile mümkün olamayacağı aşikardır. Bu anlamda FitMastoid'in yayın politikası da insanları mümkün olduğu kadarı ile bilinçlendirmek üzerine inşa edilmiştir.

About Image 1
About Image 2
About Image 3
About Image 4
About image

Sağlıklı beslenme, geleneksel rutinler de göz önünde bulundurulursa çoğu zaman alışılageldik bir tabana indirgenmiştir. Ancak mevcut durum bunun çok tersi bir yönde seyretmektedir. Geleneksel lezzetler çoğu zaman iştah açıcı ve vazgeçilmez olarak değerlendirilebilse de işin esasında komplike bir yapıyla karşı karşıyayız. Beslenmemiz, birçok sağlık probleminin karşımıza çıkmasına sebebiyet verebileceği gibi, her şeyden öte sağlıksal rutininizi yeniden tasarlar. Bu yüzden bir diyetisyen eşliğinde biçimlendirilmesi büyük bir önem ihtiva etmektedir. FitMastoid ailesi, sizlere bilgi ve birikimini güvenilir kaynaklardan edindiği bilimsel temeller ile de şekillendirerek sunar.

Sağlıklı egzersiz yapmanın birçok parametrede güç olduğunu tahmin edebiliyoruz. Zira egzersiz, günlük yaşamda yaptığınız fiziksel aktivitelerden farklı ve yetkinlik gerektiren bir hadisedir. Çünkü yaşınız, fiziki aktivite düzeyiniz, yaşam rutinleriniz, mevcut veya daha önceden geçirilmiş sağlık problemleriniz bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Egzersiz de bu anlamda birçok paremetreye göre değişim yaşayacak ve büyük bir titizlikle tasarlanması gereken bir hadisedir. Bunun farkında olduğumuzdan alanında uzman fizyoterapistlerimiz sizler için egzersiz üzerine düşünmenizi ve farkındalığınızı artırmayı hedefleyen yazılar kaleme almaktadır.

http://Facebook